Ogłoszenia Duszpasterskie

25 Niedziela Zwykła
23 września 2018

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godzinie 15.30

3. Zapraszamy na kurs ALPHA do Misjonarzy Oblatów na Koszutce. Kurs Alpha to cykl 10 spotkań przy kolacji wprowadzających w istotę naszej wiary. Spotkania rozpoczną się 1 października w oblackim domu katechetycznym przy ulicy Misjonarzy Oblatów 12 w Katowicach. Szczegóły znajdują się na plakatach.

4. Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek tj. 24 września po Mszy świętej wieczornej ok. godziny 18.45 w kościele.

5. W przyszłą niedzielę 30 września na Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne urodzaje. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

6. W nadchodzącym tygodniu są jeszcze wolne intencje: czwartek - 27 września, piątek - 28 września i sobota – 29 września o godzinie 7.15. Intencje można zgłaszać po Mszy św. w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.

7. Informujemy, że kancelaria parafialna będzie przyjmować intencje mszalne na przyszły 2019 rok od dnia 1 października .

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:” Gościa Niedzielnego” oraz naszej gazetki parafialnej.

9. Obchody liturgiczne tygodnia:
• czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
• piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
• sobota – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała