Ogłoszenia Duszpasterskie

11 NIEDZIELA ZWYKŁA
17 czerwca 2018

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na prace remontowe naszej świątyni.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na rzecz naszej parafii.

2. Przy wejściu na probostwo odbywa się dziś parafialny kiermasz ciast, organizowany przez młodzież naszej parafii. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na dofinansowanie wyjazdu na wakacyjne rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tego celu.

3. Kończy się rok szkolny i katechetyczny. Wszystkich nauczycieli, katechetów, rodziców oraz uczniów zapraszamy na Mszę świętą z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 22 czerwca o godzinie 8.30.

4. Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w piątek 22 czerwca po wieczornej Mszy św. na probostwie.

5. W przyszłą niedzielę 24 czerwca o godzinie 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta w intencji Mieszkańców Chorzowa z okazji 761 rocznicy istnienia parafii św. Marii Magdaleny oraz 150 rocznicy nadania praw miejskich.

6. Zarządca Cmentarza informuję, że na cmentarzach parafialnych obowiązuje zakaz sadzenia drzew, krzewów oraz wszystkich mocno rozrastających się roślin z uwagi na możliwość uszkodzenia nagrobków.

7. Obchody liturgiczne tygodnia:
czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
niedziela – Uroczystość Narodzenia Św, Jana Chrzciciela