Ogłoszenia Duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu
18 luty 2018

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na remont naszej świątyni. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na bieżące potrzeby naszej parafii. Po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

2. Od dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zachęcamy Wiernych do abstynencji od napojów alkoholowych i danie świadectwa poprzez wpis do parafialnej Księgi Abstynencji

3. W związku z pracami remontowymi naszego probostwa Kancelaria tymczasowo przeniesiona jest do salki kominkowej w piwnicy probostwa (boczne wejście).

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godzinie 17.15, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 15.15. Kazania wygłosi ks. Radosław Adamiak, nasz wikariusz. Zalecki za zmarłych, w intencji których będziemy modlić się w czasie każdej Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii.

5. Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

6. Wolne intencje Mszalne w przyszłym tygodniu: wtorek, środa i piątek o 7.15. Można je zamówić po Mszy św. w zakrystii.

7. Obchody liturgiczne tygodnia:
Czwartek, święto Katedry św. Piotra Apostoła,
Niedziela: II Niedziela Wielkiego Postu.